FANDOM


Vamper'is ja tegelikult ka Erik Mikkus'e sarjas on kolme liiki tegelasi. Need on:

  • Peategelased
  • Lisategelased
  • "Silmapilk"-tegelased

PeategelasedEdit

Peategelased on tegelased, kelle ümber kogu lugu käib. Nemad on tegelased, kes esinevad kõige rohkem ning nende tegevused mõjutavad lugu kõige rohkem. Raamatusarjas on keskmiselt 5 peategelast, sõltuvalt raamatust. Teises ja kolmandas raamatus on 1 peategelane, kes on ainult selles raamatus.

LisategelasedEdit

Lisategelased on tegelased, kelle ümber võik lugu käia. Nemad esinevad loos vähem, kui peategelased ning nende tegevused võivad lugu mõjutada, kuid mitte väga palju. Kui lisategelane peaks ühes raamatus lugu tohutult mõjutama, saab temast järgmises raamatus peategelane.

"Silmapilk"-tegelasedEdit

"Silmapilk"-tegelased on tegelased, kes ilmuvad loos ainult hetkeks. Nad saavad olla loos ainult ühe korra ning nad ei mõjuta otseselt lugu. Isegi, kui peaksid mõjutama, on see pisike mõjutus ning nad ei suuda kogu lugu ümber pöörata.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.